Ministerstwo Męskości! Warsztaty rozwojowe dla mężczyzn

Cykl warsztatów dla mężczyzn pod wspólnym hasłem "Ministerstwo Męskości!"


  Podobno w każdym mężczyźnie ukrytych jest wiele archetypów męskości:
 • błazen,
 • bohater,
 • buntownik,
 • czarodziej,
 • mędrzec,
 • niewinny,
 • odkrywca,
 • opiekun,
 • twórca,
 • wielbiciel,
 • władca,
 • zwykły gość.

Ich rozpoznanie i integracja prowadzą do transformacji - od mężczyzny dzikiego do mężczyzny mądrego. Na ogół każdy z nas silnie identyfikuje się tylko z jednym z w/w archetypów i jednocześnie nie ma zaufania do innych. A nawet neguje ich istnienie. Jednak wówczas we własnej niespójności podąża w stronę ciemnej strony swojego archetypu (każdy z nich ma jasną i ciemną stronę).

Pracując z archetypami, możesz określić, w jakim stopniu odczuwane przez Ciebie wewnętrzne napięcie lub dyskomfort jest związane z otoczeniem, w którym się znajdujesz, a w jakim stopniu z Twoim własnym nastawieniem. Kiedy przyjmujesz zewnętrzne role, które nie odpowiadają Twoim wewnętrznym potrzebom, pojawia się konflikt i czujesz stagnację. To tak, jakby znaczenie wyparowało z czynności, których się podejmujesz. Równowagę możesz przywrócić na wiele różnych sposobów. Czasem pójdziesz w stronę modyfikacji ról, które pełnisz w życiu. A nieraz pomoże Ci obudzenie w sobie określonego archetypu i zmiana perspektywy.

Dlaczego mężczyźni w dzisiejszych czasach potrzebują warsztatów?

Idea warsztatów dla mężczyzn pod hasłem "Ministerstwo Męskości! pojawiła się po to, aby w grupie samych mężczyzn, odizolowanych od kobiecej energii, wspólnie nadrabiać stracony czas. Aby lepiej poznać swoją naturę i zaprzyjaźnić się ze swoją męskością. Spotkać się po to, aby odkryć, zarówno siłę jak i wrażliwość. Wielu z nas pragnie bardziej zaufać sobie, odnaleźć wewnętrzny kompas, który pozwoli rozpoznać właściwy kierunek życia. My mężczyźni potrzebujemy zwyczajnego, wspierającego kontaktu z grupą mężczyzn. Bycia częścią męskiej "watahy".


Zaproszenie na psycchologiczne warsztaty rozwojowe dla mężczyzn.

  Jakie korzyści weźmiesz dla siebie biorąc udział w warsztacie?
 • odnajdziesz swoje prawdziwe miejsce w rodzinie, pracy, społeczeństwie,
 • będziesz miał większe zaufanie do samego siebie,
 • otworzysz się na innych mężczyzn i nauczysz się z nimi współpracować,
 • uzyskasz pewność potrzebną do zarządzania innymi i samym sobą,
 • poprawisz jakość relacji z kobietami,
 • nauczysz się właściwie wykorzystywać i kontrolować męską energię.

Nie ma znaczenia, czy masz 15 czy 65 lat. Czy masz rodzinę czy nie. Właśnie teraz jest dobry czas aby dopełnić proces stawania się prawdziwym, silnym i pewnym swojej męskości facetem!

Kiedy:
W zależności do zebrania się grupy

Gdzie:
Gliwice lub Katowice

Kontakt i zapisy:
Ilość miejsc jest ograniczona do 15 osób.
Inwestycja w rozwój: 120 pln / jeden warsztat. Płatność przed wejściem na wydarzenie.
Zgłoś już teraz udział a otrzymasz e-mail ze szczegółami rezerwacji i dalszymi wskazówkami.

Jeżeli masz pytania:
Mariusz: m.dluzak@theCoaching.pl | + 48 698 716 885
Rafał: rogor@rogor.pl | + 48 731 717 628

Pomysłodawca i prowadzący warsztaty:
Mariusz Dłużak - akredytowany coach Izby Coachingu, certyfikowany coach Instytutu Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego, terapeuta w terapiach krótkoterminowych: Racjonalnej Terapii Zachowania oraz Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Ukończył wiele szkoleń związanych z psychoterapią gestalt i psychoterapią poznawczo-behawioralną, treningiem umiejętności psychospołecznych, maindfulness, coachingiem oraz psychologią w biznesie. Swoją pracę poddaje superwizji u akredytowanych superwizorów Izby Coachingu oraz International Coach Federation.

Rafał Rogowicz - dyplomowany coach APC, trener mentalny, trener kompetencji społecznych, nauczyciel akademicki. Posiada dziewiętnastoletnie doświadczenie pedagogiczne. Jest autorem wielu innowacji pedagogicznych. Swoją ścieżkę zawodową buduje pracując z ludźmi w rożnych obszarach, m.in. szkoleniowym, medialnym i public relations. Posiada wieloletnie doświadczenie menadżerskie w zarządzaniu zasobami ludzkimi, budowaniu wizerunku firmy i produktu. Kierował dwiema placówkami edukacyjno-szkoleniowymi. Współpracował z TVP, przygotowując programy dotyczące zastosowania nowych technologi w codziennym życiu. Ukończył szereg kursów i warsztatów dotyczących kompetencji społecznych. Jest dyplomowanym menadżerem kultury, dziennikarzem prasowy - freelancerem, doradcą wizerunkowym i specjalistą PR. Koordynuje działalność Klubu Coacha w Katowicach.


Może przyznasz mi rację, że trudno być prawdziwym mężczyzną w XXI wieku? Wychowywały nas głównie matki, które mimo iż, kierowały się miłością to nigdy nie mogły zastąpić ojca. Ojca, który miał zbyt mało czasu lub chęci aby się nami opiekować, bo przecież ciężko pracował aby utrzymać rodzinę, albo oddawał się różnym nałogom. A często - i jedno, i drugie..., co tylko potęgowało nie radzenie sobie w roli rodzica. Kto więc miał nam przekazać wzorce i wiedzę o tym, jak być mężczyzną? Przecież nie kobiety! Czasem po drodze znalazł się jakiś wujek, dziadek, starszy kuzyn, kolega z podwórka - jednak tak przekazane prawzory męskości często nie były wystarczające.

Wielu mężczyzn czuje dzisiaj brak autentycznej relacji z innymi mężczyznami. Więzi opartej na szczerości i zaufaniu, a nie trzymaniu maski lub rywalizowaniu. Współczesne "męskie rozmowy" dotyczą głównie sportu, samochodów a czasem ogólnikowo kwestii kobiet. Dokładają się do tego zmieniające się oczekiwania zarówno ze strony świata jak i ze strony kobiet. Jako mężczyźni czujemy się niepewni co do swojej roli. Mamy być powiernikami czy wojownikami? A może jednym i drugim?

Warsztaty mają charakter rozwojowy.

Organizator
Dialog Aleksandra Dłużak
44-113 Gliwice, ul. Piaskowa, nr 3c, lok. 3
NIP 9690491195
REGON 368936720
IDEA Centrala
16 1950 0001 2006 0047 9876 0001

Mariusz Dłużak - coaching dla mężczyzn, szkolenia dla facetów.

Skontaktuj się i sprawdź termin najbliższego warsztatu dla facetów:
Mariusz Dłużak
tel. 698 716 885
mail: m.dluzak(at)theCoaching.pl

Możesz również wysłać do mnie wiadomość. Odpiszę w ciągu 24 godzin.


#Facet #Mężczyzna #WarsztatyDlaMężczyzn #GrupaRozwojowaDlaMężczyzn #MęskiKrąg #Masculinum #Ojciec #Tata #PolskiChłopak #PolskiFacet #PolskiTata #PolishMan #Męskość #Gliwice #Katowice #NaŚląsku