Zadbaj o siebie, aby móc dbać o innych - warsztaty coachingowe dla wolontariuszy GCOP

Coaching grupowy dla wolontariuszy GCOP

Coaching grupowy oraz warsztaty dla wolontariuszy w Gliwicach.

Praca warsztatowa w kierunku budowania grupy osób, dla której ważne są wspólne sprawy. A nie tylko zbioru indywidualności. Praca coachingowa oparta na wiedzy, doświadczeniu i umiejętnościach uczestników. Pokazu slajdów i gadającej głowy nie należy się spodziewać...

Zapraszamy wolontariuszy działających na rzecz dzieci i młodzieży, osób starszych oraz niepełnosprawnych!


Styczeń - "Masz talenty! Choćbyś temu zaprzeczał!" - talenty na podstawie StrengthsFinder Gallupa (talenty wg. Instytutu Gallupa, zasoby ukryte w historii, misja wszystkich misji).

Luty - "Mikrokroki dają makrosukcesy!" - wiara w siebie to nie dar, to umiejętność (rama problemu a rama celu, harmonia i równowaga, czyli jak dbam o siebie?, moje postępy w roli wolontariusza).

Marzec - "Motywacyjne DNA!" - jak skutecznie motywować siebie i innych.

Kwiecień - "WOOP - od marzeń, poprzez cele, aż do planu ich realizacji!" - skuteczna metoda osiągania celów.

Dodatkowo na warsztatach osoby będą pracować w kierunku budowania grupy osób, dla której ważne są wspólne sprawy, a nie tylko zbioru indywidualności. Praca będzie warsztatowa i coachingowa, czyli oparta na wiedzy, doświadczeniu i umiejętnościach uczestników.

W ramach wolontariatu warsztat poprowadzi Mariusz Dłużak, który jest akredytowanym coachem Izby Coachingu, ICF ACC, mediatorem sądowym oraz V-ce Dyrektorem Izby Coachingu Oddziału na Śląsku.

Wolontariuszy zainteresowanych udziałem w warsztatach zapraszamy do kontaktu z Moniką Gomołą. Wystarczy napisać - m.gomola@gcop.gliwice.pl lub zadzwonić 32 775 01 78. Czekamy na zgłoszenia!


#Coaching #Coach #CoachingGrupowy #Warsztaty #WarsztatyCoachingowe #Gliwice #GCOP #GliwickieCentrumOrganizacjiPozarządowych

Warsztaty z coachingu grupowego dla wolontariuszy z Gliwickiego Centrum Organizacji Pozarządowych.